top of page

Job    Cleaning     Steel

Linkedin - uvodni fotka_edited.jpg

Alegri Group patříme mezi nejkvalitnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí.Naše služby poskytujeme jak firmám tak i soukromníkům nebo veřejnosti a fyzickým osobám

ALEGRI GROUP s.r.o.

zastřešují tři činnosti společnosti

Job & Steel (Personální agentura & agentura práce)

Potřebujete navýšit počet pracovníků ve Vaší společnosti? Máme pro Vás několik řešení.Jestli si z nějakého důvodu jsi nejste jisti, která volba spolupráce je pro Vás, tak napište našim personalistům.

Linkedin - uvodni fotka.jpg
Čisticí materiály

Cleaning (Správa nemovitostí & údržba)

Jste pracovně vytíženi, potřebujete řešit úklid firemních prostor nebo domácnosti? Šetřete Váš čas a nechte úklid na našich profesionálech.

PRO ZÁKAZNÍKY

Skupina Alegri JOB 

realizuje svářečské a zámečnické práce. Působíme na celém území České republiky a v zahraničí. Naším cílem je spolehlivost a kvalita.

Spoluprací s AGENTUROU získáte

  • Minimální mzdové náklady na zaměstnance

  • Minimální nebo žádnou mzdovou agendu

  • Snížení nákladů na personalisty a mzdové účetní

logo.png

Skupina Alegri CLEANING

Vám nabízí naše dlouholeté zkušenosti a profesionální tým pracovníků. Naše služby poskytujeme na území Prahy, ale i v blízkém okolí. Dokážeme uspokojit velké společnosti i jen třeba pomoci s drobným úklidem.Naše ceny Vás překvapí. Každému zákazníku se věnujeme s individuální péčí a velice pečlivě a kvalitně vybíráme pracovníky dle požadavků, tak aby byly spokojeny všechny strany

logo.png

Na případnou spolupráci s Vámi se těší náš Tým  

                                                                     

people-03.jpg
bottom of page