VOLAT

Tel: 266-315-850 | Mob: 725-884-668

NAPSAT
PRACOVNÍ DOBA

Po - Pa: 8:oo - 16:oo

NA TRHU JSME UŽ
OD ROKU 2009

V České republice a okolních státech působíme od roku 2009

jako agentura práce a správa a údržba nemovitostí 

SLUŽBY

- Zaměstnávání

- Personalistika

- Zámečnické práce

- Svářečské práce

- Montážní práce

- Správa a údržba nemovitostí

Adresa

Kolbenova 616/34, Praha

Praha 9 - Kolbenova, 190 00

Welcome to webside ALEGRI GROUP s.r.o.                                                               Design by Zadružynski

Reference realizovaných projektů

Připravili jsme pro Vás průřez některými zajímavými projekty ve strojírenství, které realizovala skupina ALEGRI steel od roku 2001. Naši proškolení pracovníci mají dlouholeté pracovní zkušenosti z České republiky a zahraničí

Trojsky most

Trojský most je silniční a tramvajový most přes Vltavu v Praze. Veřejnosti byl slavnostně otevřen 4. října 2014, doprava na něj vyjela o dva dny později. Vede z Partyzánské ulice v Holešovicích do oblasti ulic Nové Povltavské a Trojské v Troji.

Bernburg

Na jihozápadě Saska-Anhaltska je budován silniční obchvat města Bernburgu. Pro převedení tohoto okruhu přes řeku Saale dodávala naše firma v roce 2012 ocelovou konstrukci mostu. Konstrukci jsme dodávali prostřednictvím naší mateřské firmy Bilfinger MCE GmbH Linz firmě Bickhardt Bau AG z Kirchheimu. Konečným zákazníkem byl Landesbaubetrien Bau Sachsen-Anhalt z Halberstadtu.

Mokre Lazce

Most celkové délky 330,0 m tvoří spojitý nosník o 6 polích s rozpětími od 39,0 do 66,0 m. Nosnou konstrukci tvoří ocelobetonový komorový nosník s velmi vyloženými konzolami podepíranými trubkovými vzpěrami. Mostovková deska je sestavena z prefabrikovaných prvků spřažených s monolitickým betonem. Most byl postupně vysouván.