Úvodní stránka > ALEGRI Steel > Reference
Reference
Ukázky svárů a další projekty realizované pro Metrostav a.s. Některé práce byly vykonávané na dílnách a některé na montáži.

Svařování železničního mostu patřícího do depa. Na projektu se použíla svařovací technika 135 a 136 trubičkovým drátem a zámečniské práce.

Práce na přemostění levého a pravého břehu Vltavy v rámci výstavby tunelu Blanka. Prováděly se svářečské práce metodou 135 a 136 trubičkovým drátem a zámečniské práce (propojování a osazování dílců).

Výstavba pěší lávky, kdy došlo k propojení břehů přes vodní kanál.Probíhaly na ní svařečské práce metodou 135 a 136 trubičkovým drátem a zámečniské práce (propojování a osazování dílců).

Druhá etapa svaby dálničního mostu, kde probíhaly svařečské práce metodou 135 a 136 trubičkovým drátem a zámečniské práce (osazování klínových desek a ložisek).

Proběhla realizace stavby železničního mostu přes řeku. Prováděly se tam svařečské práce metodou 135 a 136 trubičkovým drátem a zámečniské práce (propojování a osazování dílců).

Zakázka byla realizována v Praze metro Národní třída. Provádělo se tam svařování ocelových konstrukcí, sloupů a balkonových nosníků a další zámečnické práce (osazování sloupů a balkonů).

Jednalo se o realizaci stavby dálničního mostu přes údolí. Prováděly se tam svářečské práce metodou 135 a 136 trubičkovým drátem a zámečniské práce.