Job & Steel 

snazim se to opravit.png

Něco málo o nás
 
V České republice působíme od roku 2001 nejprve jako fyzická osoba a po rozvoji se firma v roce 2009 transformovala na s.r.o. V této oblasti má naše společnost dlouholeté zkušenosti a zaměstnává pouze zkušené a proškolené pracovníky. Zajišťujeme výrobu a montáž ocelových konstrukcí především pro mostní konstrukce – např. železniční či dálniční. Dále nabízíme svařování  a montáž kovových dílu metodami  MIG-MAG,Tig a svařování elektrickým obloukem a vše kolem strojírenství. Neváhejte nás kontaktovat i pro jiné nebo speciální požadavky na svářečské a zámečnické práce.

ALEGRI GROUP se mimo jiné podílela na výrobě ocelových  konstrukcí pro Metrostav a.s. Svojí činnost provádíme jak v dílnách, tak i přímo na montážích a na stavbách.


Kde působíme?
 Naše služby poskytujeme na území ČR, ale i v ostatních okolních státech EU. „Spolehlivost především" je heslo, kterým se řídíme již několik let a díky němu počet našich spokojených klientů stále roste.

IMG_4475(done-nonblur)_upraveno.jpg
IMG_4481(done-nonblur)_edited.jpg
IMG_4495(done).jpg
IMG_4489(done).jpg

Co Vám můžeme nabídnout?

Prostřednictvím naší agentury můžete řešit například dlouhodobou nepřítomnost vašeho kmenového zaměstnance nebo i kratší nepřítomnost. K výkonu práce ve vaší firmě zajistí naše agentura potřebný počet pracovníků. Na nic víc se soustředit nemusíte.

Právní vztahy při agenturním zaměstnávání

Agenturní zaměstnávání se realizuje na základě právních vztahů, které se vznikají mezi agenturou práce a uživatelem (dohoda o dočasném přidělení zaměstnance agentury práce) a mezi agenturou práce a příslušným zaměstnancem (pracovní smlouva nebo dohoda o pracovní činnosti). Po dobu dočasného přidělení zaměstnance agentury práce vedoucí pracovníky firmy uživatele zaměstnanci ukládají pracovní úkoly, řídí a kontrolují jeho práci, však formálním zaměstnavatelem zůstává agentura práce, která zaměstnanci vyplácí mzdu. Uživatel nesmí vůči zaměstnanci činit právní úkony jménem agentury práce.

Prostřednictvím služby dočasného přidělení je vyhledání, přijetí i propuštění pracovníků mnohem jednodušší než konzervativní právní úpravy pracovního poměru.

Typy agenturního zaměstnávání

  • Krátkodobé pracovní úvazky - jedná se o nárazovou nebo pravidelnou práci na zkrácený úvazek nebo třeba jen pár hodin týdně.

  • Dlouhodobé pracovní úvazky - jedná se o dočasné přidělení ke klientovi na plný pracovní úvazek a obvykle i delší období.

 

Proč agenturní zaměstnanci

​​

  • flexibilita agenturních zaměstnanců, jejich ochota pracovat

  • nebudete mít žádné starosti s administrativou zaměstnávání pracovníků, veškeré formality zajistíme samostatně

  • jedním z největších přínosu agenturního zaměstnávání je spolehlivost agenturních zaměstnanců i díky tomu že za jejich činnost ručí naše personální agentura

Prezentace ALEGRI GROUP
Trojsky most 009.JPG
Trojský_most_001.JPG
Most_přes_Dunaj.jpg
P1050005.JPG
IMG_4481(done-nonblur)_upraveno.jpg
NA TĚCHTO PROJEKTECH SE PODÍLELI NAŠI ZAMĚSTNANCI

Připravili jsme pro Vás průřez některými zajímavými projekty, které realizovala ALEGRI GROUP od roku 2001. Naši proškolení pracovníci mají dlouholeté pracovní zkušenosti z České republiky a zahraničí.